ROHIT

بازی The Last of Us 2 بخش چندنفره آنلاین نخواهد داشت

در جریان خبرهای تازه از بازی The Last of Us Part 2 که طی روز Outbreak Day منتشر شده، مشخص شد که این بازی فاقد بخش آنلاین خواهد بود.

اگر چه این بازی بخش آنلاین چندنفره نخواهد داشت، اما ناتی داگ مشغول کار … ما قصد داشتیم مولتی‌پلیر را برای The Last of Us Part 2 تدارک ببینیم.

سرانجام روز شیوع فرا رسید و هم‌زمان با آغاز آن، اطلاعات فراوانی از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد که در خلال آن‌ها، متوجه شدیم که این بازی بخش …

در جریان خبرهای تازه بازی The Last of Us Part 2، مشخص شد که این بازی فاقد بخش آنلاین خواهد بود؛ خبری که باتوجه به عملکرد اخیر ناتی داگ برای …

بازى The Last Of Us 2 بخش آنلاین نخواهد داشت! … آنلاین بازی The Last Os Us 2 | بازی مورد انتظار The Last Of Us 2 بدون هیچگونه بخش چند نفره اى …

سازنده‌ی این بازی قبلا اعلام کرده بود که در The Last of Us: Part 2 بخش آنلاین چندنفره وجود خواهد داشت، حالا تایید کرده است که خبری از این بخش …

با وجود اینکه The Last of Us Part II بخش چند نفره نخواهد داشت اما ناتی داگ می‌گوید که بازیکنان سرانجام بلندپروازی‌های آنها در تجربه آنلاین را نیز مشاهده … از این بازی با محوریت بازگشت شخصیت جوئل، عرضه این بازی در فوریه 2020 …

حالا و در جریان‌ آخرین اخبار بازی مشخص شده که بازی The Last of Us 2 برخلاف نسخه‌ی قبلی خود از بخش رقابتی آنلاین و در کل، هیچ فرم از بخش آنلاین بهره نخواهد برد.

خبری از بخش چندنفره در بازی The Last of Us 2 نخواهد بود! … معروف است، بخش Factions یا همان مد آنلاین بازی نیز طرفداران خاص خودش را داشت.

بالاخره به‌روز Outbreak Day رسیدیم و خبرهای جدید از بازی The Last of Us Part 2. پیش‌تر اعلام شده بود که در جریان این روز به‌خصوص قرار است یک …

روز گذشته مراسم اختصاصی بازی The Last of Us Part II با همکاری دو شرکت … بخش آنلاین دو عنوان MLB The Show 19 و The Last of Us Remastered در ماه آینده رایگان خواهد بود و گیمر‌ها نیازی به خرید حساب PS Plus برای ورود به این بخش نخواهند داشت. …. نسخه بتا بازی The Last of Us Part II دارای بخش چند نفره خواهد بود.

این شرکت همچنین وعده داده است که این بخش چندنفره نیز مانند GTA Online به‌طور مداوم … بازی Red Dead Redemption 2 دنیایی گسترده و عمیق خواهد داشت. بازی Red …. بازی The Last Of Us 2 در هفته بازی مادرید نمایش عمومی نخواهد داشت.

در این بازی، گروهی به ظاهر مذهبی وجود دارند که به فجیع ترین شکل ممکن، … بخش اعظمی از بازی The Last Of Us Part 2 در شهر سیاتل اتفاق خواهد افتاد … زمانی مشخص جریان نخواهد داشت و احتمالا فلش بک‌هایی به گذشته خواهد داشت. … اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که عاشق بازی‌های مولتی پلیر آنلاین هستید، ناتی داگ …

خرید بازی the last of us 2 برای ps4 به صورت اورجینال و امکان بازی آنلاین … نیومن و مارگناو در مصاحبه‌ای تایید کردند که در پارت دوم نیز بخش چند نفره وجود خواهد داشت.

چیز زیادی تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی باقی نمانده و هنوز بازی‌های گوناگونی در … The Surge 2 … در این بازی هم کار گروهی و همکاری، حرف اول را می‌زند و شما باید همیشه آنلاین باشید. …. بازی The Last of Us Part 2 بخش چندنفره نخواهد داشت.

احتمال عرضه بتا بخش چندنفره بازی The Last of Us Part 2 طی چند ماه آینده … The Last of Us Part 2 طی ماه‌های آینده چندان هم چندان دور از انتظار نخواهد بود.

به جرئت می‌توان گفت این بازی برترین بازی چند نفره اندروید، iOS و … در بخش چند نفره‌ی آن هم‌زمان 4 نفر می‌توانند به رقابت بپردازند و هر کس در …. من دنبال یک بازی آنلاین میگردم که با آندروید و آی او اس مشترک باشه به غیر از کلش باشه ممنون میشم … برخلاف اعلام قبلی بازی The Last of Us 2 بخش چندنفره نخواهد داشت …

این هفته برای طرفداران بازی The Last of Us Part 2 فوق العاده بود و شاهد … است که Faction Mode که در نسخه اول وحود داشت، قرار نیست در Part II حاضر باشد. … بخش آنلاین را در بازی خواهیم دید اما در آغاز عرضه بازی این اتفاق نخواهد افتاد.

لست آو آس Last of us بیشتر از این که درباره‌ی جهش یافتن یک نوع قارچ باشد، درباره‌ی … با شخصیت‌های داستان قرار می‌گیرید و تجربه‌ای نزدیک به واقعیت خواهید داشت. … چرا که وقتی یک نفر یک‌بار سعی در کشتنتان کرده، چیزی باعث نخواهد شد که ….. در آخرین بخش بازی، الی دمغ است و جوئل سعی می‌کند سرحالش بیاورد و ناموفق می‌ماند.

ترفند «Android Neko» را نمی توان یک بازی دانست و بهتر است آن را یکی از کارهایی بدانیم که … The Last of Us 2 بخش آنلاین چندنفره نخواهد داشت.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر