ROHIT

خارج شدن قطار از ريل در زاهدان / تاكنون 3 نفر جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند

تهران از ریل/ ۵ جان باخته، بیش از ۱۵۰ مصدوم و یک تن مفقود! …. تاکنون در این حادثه سه نفر جان باخته‌‌اند و 35 نفر مصدوم شده‌اند.

موسوی گفت: طبق اطلاعات اورژانس متأسفانه تاکنون در این حادثه سه نفر جان باخته‌‌اند و 35 نفر مصدوم شده‌اند. چنانچه اطلاعات تکمیل شود و آمار از سوی …

تهران طبق اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند…

تهران طبق اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند…

خارج شدن قطار از ریل در زاهدان / تاکنون 3 نفر جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند. خارج شدن قطار از ریل در نزدیکی زاهدان حادثه هولناکی را رقم زدم و به جان …

تهران در اثر خارج شدن قطار از ریل مجروح شدند. … طبق اطلاعات اورژانس متأسفانه تاکنون در این حادثه سه نفر جان باخته‌‌اند و 35 نفر مصدوم شده‌اند.

تهران در اثر خارج شدن قطار از ریل مجروح شدند. … مجروحین بین 35 تا 40 نفر مجروح و 3 نفر کشته تا کنون اعلام شده است … بیجار افزود: تعداد مسافرین قطار٢٥٠ نفر هستند که از این تعداد ٣٥ نفر مجروح و ٤ نفر (یک خانم و ٣ مرد)جان باختند.

خارج شدن قطار از ريل در نزديكي زاهدان حادثه هولناكي را رقم زدم و به جان … خارج شدن قطار از ريل در زاهدان / تاكنون 3 نفر جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند.

زاهدان از ریل 35 مصدوم و 3 نفر کشته بر جای گذاشت/اسامی … گفتنی است عصرامروز( چهارشنبه 3 مهرماه) در اثر خارج شدن قطار از ریل 40 مسافر … شده و تاکنون 2 نفر از جان باختگان حادثه خروج از ریل قطار شناسایی شده اند.

که از 250 مسافر این قطار 35 نفر مجروح و 4 نفر خانم جان باختند. …. متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند، در این حادثه …

تهران رخ داد این حادثه تا کنون 35 مصدوم و 4 کشته داشته و … متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و ۳۵ نفر مصدوم شده‌اند. در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد.

تهران از ریل حکایت دارد. … خارج شدن قطار از ریل در زاهدان / تاکنون 3 نفر جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند …

… تاکنون در این حادثه سه نفر جان باخته‌‌اند و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … معاون مسافری راه‌آهن افزود: در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد.

تهران از ریل خارج شد که در پی آن ۳۵ نفر از مسافران این قطار مجروح شدند و ۳ نفر نیز … تهران طبق اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده اند · برنا نیوز | ۱۸:۲۳. خارج شدن قطار تهران زاهدان از ریل.

زاهدان از ریل سه نفر جان باختند … تهران طبق اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … خارج شدن قطار از ریل در زاهدان/ 3 تن کشته و 35 نفر مصدوم شدند + فیلم و عکس.

تهران شامل سه مرد و یک زن به … اجسادی هستند که تاکنون شناسایی شده‌اند و پیکر دو نفر دیگر هنوز مجهول الهویه است. … کشته شدن 5 نفر بر اثر خروج قطار از ریل/ افزایش مصدومان حادثه به 35 تن / اسامی …

خارج شدن مرگبار قطار از ریل در زاهدان/ 38 تن قربانی شدند … اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و ۳۵ نفر مصدوم شده‌اند، در این …

تهران به …

… متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … معاون مسافری راه‌آهن افزود: در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد.

تهران عصر امروز در حدود ۱۰۰ کیلومتری زاهدان از ریل خارج شد و … آمارهای به دست آمده حدود ۳۵ نفر مصدوم داشته و ۳ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. … خط خارج شده‌اند را تایید نکرد و افزود: تا کنون حدود ۳۵ نفر از هموطنان مصدوم شده … سوانح را به محل اعزام کرده‌ایم و به محض مشخص شدن، نتایج را اعلام خواهیم کرد.

… متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … معاون مسافری راه‌آهن افزود: در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد.

تهران/۵ کشته تاکنون … وی افزود: تعداد مصدومین ۹۲ نفر بوده که ۳۵ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند و تعداد کشته‌ها هم تا این لحظه ۵ نفر اعلام شده است. به گفته … چهل و سه هزار موقعیت شغلی، در آزمون استخدام خصوصی.

تهران طبق اطلاعات واصله متأسفانه تا کنون سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … معاون مسافری راه‌آهن افزود: در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد.

تهران از ریل خبر داد.

تهران کار و تعاون … زاهدان از ریل خارج شد و تا کنون بر اساس آخرین آمارهای به دست آمده حدود 35 نفر مصدوم داشته و 3 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. … ها از خط خارج شده‌اند را تایید نکرد و افزود: تا کنون حدود 35 نفر از هموطنان مصدوم شده و سه نفر هم جان خود را از دست داده‌اند.

تهران سه تن از مسافران جان باخته و 35 نفر مصدوم شده‌اند. … معاون مسافری راه‌آهن افزود: در این حادثه پنج واگن قطار مسافری از خط خارج شد. … در این حادثه 5 واگن این قطار از ریل خارج شده و همه مصدومان این حادثه به توسط …

تهران دقایقی قبل در منطقه شورو زاهدان از ریل خارج و یکی از … حادثه و واژگونی چند واگن از ریل تاکنون 35 نفر مجروح و 3 نفر جان باختند و در حا … کولیوند افزود: این حادثه تا کنون 35 مصدوم و 4 کشته داشته و احتمال افزاش … در زاهدان به منطور ارائه خدمات به مصدومان این حادثه در نظر گرفته شده است.

21:00 … متأسفانه در این حادثه تاکنون 4 تن جان باختند و 35 مسافر مصدوم شده‌اند. … کرد و حدود ساعت 16 در بلاک نرسیده به ایستگاه شورو از خط خارج شد. … خارج شدن قطار از ریل در زاهدان/ ۳ تن کشته و ۳۵ نفر مصدوم شدند.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر