ROHIT

داستان کوتاه “تولد اش”_ حلالم کن!

#غریب_آشنا میدانی چیست تو خیلی وقت بود که دیگر برای من نبودی دیگر هم صدای من همراه من با من نبودی. … و چه دیر این یک جمله را اضافه کردی: عاشقتم من را ببخش نام داستان کوتاه: نامه ….. خواهرم حلالم کن دوست دارم. ….. مادرش هم موقع تولد اش فوت کرده .

Explore photo and video images on Instagram, latest posts and popular posts about #غریب_آشنا.

در سال تولد اش، پدراش زمان خان فوت نمود. … را سر بریده و هر روز صدای انفجار و انتحار شنیده می شود>>> حبیب الله یوسفزی من خود هرچه در منابع ….. این‌بار داستانی درباره رویدادی خواهد بود که به جنگ سوم پانی‌پت انجامید. …… شورای ملی آن روزگار بود، اما این هنرمند در زندگی کوتاه خود رنج ها و مصیبت های زیادی را تحمل کرد.

ع بابک نهرین زنش جالب هم اینکه این عهای اخیر مربوط بـه زمستان هست و اصلا من از آنـها …. یک داستان کودکانـه جذاب و خوش ساخت کـه بیننده را که تا روز ها بعد از خود درگیر … /وارونگی/ بهنام بهزادی هم بازی کرده بود و در مدتی کوتاه توانسته بسیـار محبوب شود. …. اینکه گریمِ هانیـه به منظور پروژه سینمایی هست یـا جشن تولد اش قابل تشخیص …

نمیدانم باید با تو چه کنم تا دمی از خیالم‌ بروی تا دیگر دلتنگ رخ زیبایت نباشم نمیدانم چرا ماه آسمان نیز زبانش … داستان کوتاه خواب با تمام نقص های نگارشی،ادبی و قلمی به پایان رسید! ….. خواهرم حلالم کن دوست دارم. ….. مادرش هم موقع تولد اش فوت کرده .

غریب_آشنا tagged photos, stories and videos. View all Instagram media of #غریب_آشنا on Imgarchive.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر