ROHIT

…دستهایی که …لیاقت بوسیدن دارند

دوستی درپیام خصوصی برایم نوشته بود که … حیفه …چرا کم می نوبسی …؟! این پست را به احترام ایشان می نویسم … نعمت خداوند است ..دستهایی که مردانگی آنها امنیت …

اورا در پاي اسب او بدوانند در تهران هم قصد داشته كه در سفرها براي. تحقير او وترس دشمنانش اورا … براورده نمي شود ولطفعليخان در زندان فوت مي كند وقتي كه جسد اين. سردار دلير را از زندان خارج مي … دستهایی که …لیاقت بوسیدن دارند ..رمز خوشبخت بودن … .

دعا مي کنم دستانت که وسعت آسمان و پاکي دريا و بوي بهار را دارد. هميشه از حرارت عشق … دوست نداشته ،نه لیاقت دوست داشته شدن ونه متانت دوست نداشته ….. به او که دستهاي نيرومندش ٬عشقي که سالها پيش اجازه اش را از من گرفتند جرعه جرعه به من مي نوشاند .

امام موسی کاظم (ع) فرمود: هر که به خاطر خویشاوندی خویشاوندش را ببوسد … (ع)، صاحب الزمان (ع) را جوانی نورسته دیدم و دستها و سر مبارکش را بوسیدم.

هنگامی که دیگران لب به سخن می‌گشودند٬ گوش فرا می‌دادم و بعد هم از خوردن یک بستنی … دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم …

گرفتن دستها او هنگام قدم زدن هم فکر خوبی است. … بوسیدن فردی که عاشق او هستید حسی نیست که تمام شود و همه دوست دارند آنرا تا آخر عمر کش دهند. ….. هيچكس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه چنين ارزشي دارد باعث اشك ريختن تو نمي …

بزرگترین پشیمانی ام ساعت ها جمله ساختن برای کسانی بود که لیاقت یک کلمه را هم نداشتند ! … وقتی با دیگری سخن می گویی برایم سه نت دارد آهنگ کلامت : می لا سی …

ای جــــونم قیافشو “بعد هردو میخندیمهمون لحظه س که تو دلم میگمخــــــــدایا ازم نگیـــــرش …! + نوشته شده در … گم میشوم میان دنیایی. که فقط اندازه ی یک “مــن” جا دارد … ….. تنها مرد زمین که لیاقت عاشق شدن را دارد … تو هستی … شک نکن . …. در دستهای تو.

مؤمن با همه عمق، پهنا و سرمایه‌ای که در این کلمه وجود دارد. … یا غرق لذت می‌شوند که در این سفر همه را عقب زدند و خود با هوشیاری و یا لیاقت و یا جادوی پول …. کلمات را که از سرانگشتان یک روشنفکر می‌تواند تراوید خلق کرده است، دستهایی پینه‌بسته داشت. … که در همه نظام‌ها و تمدن‌ها و فرهنگ‌ها تجسم ذلت، حقارت و محرومیت بوده‌اند، آن هم دست بوسیدن!

متن های عاشقانه عشق آن نیست که یک دل به صد یار دهی عشق آن است که صد دل به یک … درد دارد عـشــق بي جـواب جـــاي خــود…. سـرت گــرم شـد ســرم گــرم شــد تـــو به او ….. هيــچ تنــهايي رو اونــقدر تنــها نكــن كه به هــر بي ليــاقتــي بگــه عشــقم. ….. دوسـت دارم اين رو نوک پنجـه بلند شدن ها رو و بوسـيدن لب هاي تـــو را …… دَستهايَت را بـه مـن بده

عاشقانه ای برای تو …..همسفر که تو باشی جاده بهانه است. … تو را در اين روزها به تمام کسانی که جور بهتری دوستت دارند هدیه می کنم . … زن که باشـی گهگاه بو میکـنی دستهایــت را شایــد . …. حتـمـا بـوسـیده اے کــه اینگــونـه … نه لیــاقتـ تو بــه احســاس مــن.

شكسپير ميگه: خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني … خيانت ميتواند دروغ … عطر تو شباهت به تنهایی دارد. ….. ﺑـﻪ ﺍﻧـﺪﺍﺯﻩ ﯼ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﯾـﮏ ﻓﻨـﺠﺎﻥ ﭼـﺎﯼ ﮐـﻮﺗـﺎﻩ ﺑـﺎﺷﺪ …

۸۰ سال سن دارند . … در حالی که ما کوچیکتر از اونی هستیم که لیاقت این همه مهربونی تو رو داشته باشیم.

قصه عشقت را به …. چهره زیبایی دارد. به لبهایت خوار و خفیف کردن نیاموز که برای بوسیدن آفریده شدهاند. …. لیاقت انسانها کیفیت زندگی را تعیین می کند نه آرزوهایشان و من متعهد ….. دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

چون که گفته بود کار واجبی دارد و نمی تواند بیاید. … می گفت که کسی لیاقت حرف زدن با مرا ندارد. … توی شیر و گلاب و اسباب بازی و خوردن و نوشیدن و تماشای گرگها هم سیر شده بود. ….. کبوتر خالدار رفت نشست توی دستهای لاله.

هفت رازی را بخوانید که درباره محمدرضا پهلوی نمی‌دانید. …. شاهنشاه تصور می‌کرد ماموریتی الهی دارد و بر همین اساس در پناه الطاف ماورالطبیعه است. ….. خود را سرزنش می‌کنیم که چرا به آنچه داشتیم قانع نبودیم و لیاقتی بهتر از ….. که مثل امروز اختلاص هامون از بالا دستها ریشه انداخته کل مملکت که مثل زنجیر بهم وصل اند.

در مورد تبخال، هرگونه تماس با فردی که زخم تبخال روی صورتش وجود دارد (مثلا روبوسی) می تواند باعث انتقال ویروس و ابتلا به این بیماری شود.

برای مثال، حدود۵۰ نشانه وجود دارند که دختران می‌توانند یکی از آن‌ها را ….. این کار شیوه‌ای است برای این‌که او به شما نشان دهد فرد مهمی است و لیاقت …. استفاده از ایما و اشاره از جمله رو به بالا چرخاندن کف دست‌ها یا بیش از اندازه تکان خوردن در …

که آنها از وضعیت خدمات بهداشتی شکایت دارند و این مشکل موجب بروز بیماری های ….. و جوان به منزل رفت و اینکار را کرد ولی با حوصله دستهای مادرش را در حالی که اشک بر روی گونه …. امیر مؤمنان علیه السلام فرمودند: بوسیدن پدر و مادر عبادت است. …… از وی صادر می‌گردد که لیاقت چنین مقامی را پیدا کرده است تا در مقام یک پیغمبر قرار گیرد.

دبیرکل حزب الله لبان در ادامه با ذکر این مطلب که شهید هادی هیچگاه به دنیا … داشتم که شهید هادی هرچند کم سن و سال وجوان بود اما لیاقت این شهادت را دارد.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر