ROHIT

دنیا هنوز خوبی هاشو داره :)

دنیا هنوز خوبی هاشو داره 🙂 یه خبر خوبم بدم 🙂 بالاخره بعد از چندین ماه گشتن و دوندگی، خونه خریدیم 🙂 البته خونه که نیست، برای ما حکم کلنگی رو داره. بابا احتمالا …

گاهی اوقات هم این شناخت هزینه ی سنگینی داره برات.یه وقتایی هم … دنیا هنوز زیبایی هاشو داره … خدا هنوزم دوسم داره و حواسش بهم هست 🙂 دنیا هنوز زیباست.

انقدر سعی کردیم خوب باشیم که الان بخوایم یه کاری بکنیم طرف میگه از تو بعیده. … اره خب یه چیزهایی هست که نسبت به دیگران تو زندگیم کم دارم ولی کسی که نمیدونه! … خیلی وقته توی این دنیا ، تو حاشیه هاش ، زندگیش ، خوشیش ، غم هاش ، آدم هاش و از همه …. خدایا اسمتو که میارم تنم میلرزه میدونم که هسی هنوز وختی آیة الکرسیه بالای …

وقتی او را … کوله ام غرق غم است ادم خوب کم است عده ای بی … اما هنوز…شریک بیخوابی من,خیال توست… گفت جبران میکنم، گفتم کدام را؟ … اینقدر از همه کس بد دیدم،که به چشمای خودم بد بینم،شاید دنیا خوبه ومن دارم،دنیا رو با دید بد میبینم.

خب حالا ممكن است كه بگين پس چرا از خدا پول خواستم ولي هنوز بهم نرسيده؟ پاسخ در … از زمانیکه “راز” انتشار یافت از سراسر دنیا هزاران داستان اعجاب آور به سمت ما روانه شدند. …. اين جور ديدگاهها در روانشناسي هم بحث شده كه در بسيار از موارد نتايج خوبي در پي دارد اما يك اصل كلي و حاكم در چهان نيست ….. پدرد لبخند ی زد و گفت پسرم توجه کن و

اگر انسان در دنيا به زني كه دوستش دارد نرسد؛ آيا در آخرت به او مي‌رسد؟ … كه به بهشت مي‌رود همان دل سالمي است كه فقط چيزهاي خوب و لذت‌هاي حلال را تمنا مي‌كند … را از علما و متخصصین سوال بفرمایید تا به جواب خوب و کامل برسید. smiley … بابا نگید تورو خدا از این حوری موریا دلم اب میشه ما هنوز با یه زن خیلی معمولی دنیا هم.

چگونه ست که دلم هنوز خواب باران را دوست دارد! تو چه می دانی . … از روزهایی که بغض های دنیا برای من می ترکیدند .. و من ، بی … تموم تلاشتو که بکنی حالشون رو خوب کنی

حس ميكنم ادم هرچي بدبخت تر باشه خوشبخت تره انگار:) شايد ناشكرم. نه؟ چي ام؟ نميدونم. … هنوز ريشه هاش جا خوش نكرده بودن كه يه سيلِ جديد همه چيو شست برد. من احمقم كه … مجبوري؟:)) هيچكس ندونه من خوب ميدونم چجوري هنوز عاشق همون قبليه. … + دنيا هنوز قشنگياشو داره نشون ب اون نشون كه امروز و بعدِ ازمونم پياده اومدم تا خونه.

به هیچکس در این دنیا وابسته نباش حتی سایه ات … از دعای کمیل همینو خیلی دوس دارم: الهی و ربی من … ایا هنوز هم نیاموختی ؟ اگه همه ی عالم … می توان به همه ثابت کرد که در بدترین شرایط می شود خوب بود . می شود زیبا … کاش میشد آدمهارومثل اسکناس جلونورقراردادو واقعی هاشو تشخیص داد!!!!!!!!!!!!!!! الهام …… محو لبخند غم آلود خدا،دل انگار گریست.

صدای یه آهنگی از خواجه امیری که نمیدونم چیه داره پخش میشه.. به خانم …… خردادش دی شد و هنوز تو بهمنه.. + اسفند ۹۷ هم میرسه …. برنامه هامو تو ذهنم مرور میکنم.. یه دوش … قشنگ زمینه ی یه زن خونه دار شدن و سالی یه بچه به دنیا آوردن و فیلم هندی دیدن و آبغوره گرفتن رو داشتم .. میدونم … به خود خوب خوب خوبت 🙂 ( البته تا اینجای زندگی.. بقیه ش …

چرا زندگی سخته , آیا خدا رنج بندگانش را دوست دارد؟ … و اگر هنوز هم متقاعد نشده اید، سخنان خود حضرت عیسی را بشنوید: “خدای من، خدای من، چرا من را به …

اگه بخوام یک نقل قول بکنم از کسی که نوشته هاش رو دوست دارم این دقیقاااا توصیف وضعیت منه… : … اما باز صبح چشمامونو باز ميكنيم و ميبينيم هنوز وضعيت همونه و ما هنوز زنده ايم. … هیچ چیز و کس خوبی تو دنیا وجود ن دا ره !! … به وقت روانپزشکی :).

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران … و نفس گیری داره از دعا و توسل هم کاری بر نیومده خب دکترا هم که بهم میگن هنوز … عزیزم خدا همه بنده هاشو دوست داره همون کافرم دوست داره ومیگه شاید خوب بشه. …… برای منـم دعـا کنید برای همـتون دعـا کردم:).

شهر سوال کسی که معاد را باور کرده و زندگی خود را منحصر به این دنیا نکرده و حیات اصلی … و همچنین به بلاى من صبر كند تا به او پاداش خوب بدهم. …… نویسی اقلا این همه بنده هاش دعا می کنن یکیمیش رو هم اجابت کنه به خدا دیگه دارم از خدا نا امید …… هنوز خداوند مجاهدان شما را معلوم نگردانيده و صابران شما را باز نشناخته است».

+حس خوب. گفتم که هنوز خوبی‌ها تموم نشده 🙂 دیشب، ساعت 8، دعوت علی و افروز بودم … باید با داریوش و فروغ بریم تیم، فروغ ماشاالله شانس خیلی خوبی داره، با فروغ که … امروز روز خوبی بود، و هنوز خوبی هاش تموم نشده، علی و افروز دعوتم کردن تاساعت 8 …

۱آدما نباید مطلق همیشه خوب باشن و صاف وساده همیشه پشت این همه لبخند گاهی باید …. دنیا بسیار کوچکتر از آن است که … هر قدر دلت به دنیا بسته باشد همان قدر محبت و مهر مرا از دلت بیرون کرده ای …. آره واقعا هر کسی یه قیمتی داره اینو زیاد شنیدین. ….. +شایدم استرس امتحان هامو دارم اخه ترم اولیم دیگه هنوز پیچ و خم دانشگاه دستم نیومده!

حس ِخوبی دارم، … یار دبستانی ِمن، خدا به همراهت، و هنوز هم توی ِشوک خفیفی هستم. … یکی از مزیت هاش اینه که میشه با نصف مقدار پول، ماشین های خفنی داشت، و خب قراره یه سری سرمایه گذاری هایی … ممنونم از پرواز واسه آهنگ وبش که آرامشم رو دو چندان کرده، و هی داره پلی میشه 🙂 … میگم عجیب، چون هر کدومش یه موضوعیه و هر کدومش یه سمت دنیا،.

و خدا شمر را خلق کرد و شمر گلوی امام حسین را برید و خدا در آن دنیا بدترین عذاب را به شمر داد . … راه نادرست را انتخاب کند، یعنی خودش راه بد را دوست دارد. …. اما میدونه با این همه راه خوب باز این بنده ای که هنوز خلق نکرده و قراره خلق کنه باید روزی در آتش جهنم بسوزه . …… خداوند از سرنوشت باخبره ما باید راه هاشو انتخاب کنیم .

دنیای اس ام اس. … لبخند خداست به بنده اش … ولی خدا تمام بدیها را با یک خوبی فراموش میکند… . … اونـی که اون بالاست بیشتر از اونی که تو فکر میکنی هـــواتـو داره. …. یک دوست ، در واقع دشمنیه که هنوز حمله نکرده. …. فحشاشو بده و بهونه هاشو به جون بخری!

انسان به خاطر محدودیت‌هایی كه دارد از درک مصلحت و دور اندیشی خدا بی‌خبر … اینكه با وجود مشكلات بوجود آمده، دنبال راه حل هستید و ناامیدی را در خود راه نداده اید و هنوز ارتباط تان …. عربستان برای مذاکرات با ایران چراغ سبز نشان داد ….. سلامتی و پدرو مادر و زن خوب . ….. ولی خدا انقدر بزرگ هست که بنده هاشو هیچ موقع تنها نمیذاره.

دل شکسته در پیشگاه خداوند جایگاه ویژه ای دارد و چنان مورد توجه است که به دعا و … انسان ها نتیجه اعمال خود را تا حدودی به شکل های گوناگون در دنیا می بینند، این … داستان دل شکستن ها ادامه پیدا نمی کرد و حال آنکه دل شکستن ها هنوز ادامه دارد . ….. خیلی عذاب آوره برام از خدا میخوام حال دل هممونو خوب کنه لطفا راهنماییم کنید تا …

چنان دل کندم از دنیا. که شکلم … آموخته ام که این فاصله کوتاه بین لبخند و اشک : نامش زندگیست. آموخته ام که … خوب. بعد از مـرگـــــــــــم . . . قـلــبـم را جــدا از مـن خـــاک کنید من و دلـــم هیچ گاه آبـمـان توی … (دوستت دارم )تكيه كلام تو بود و من بي جهت به آن تكيه كرده بودم. …. لعنَت به دبستانـــے که تو از درســ ـــهاش ، … امـّـا هنـوز ” خـــوبَـــمـــ!!! “.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر