ROHIT

شمـــــــــــــــا لیاقت خوبی ها را دارید….

من وقتی از عهده کاری به خوبی برنیایم، نمایانگر این است که آدم بدی هستم؛ یک شکست‌خورده … به اندازه لیاقت و ظرفیت آدم ها به آن ها محبت کن … گرچه”شما”واژه محترمی ست

جین کِر … و بعد خواهید دید که همه چیزهای خوب از آنِ شما خواهد شد.” ….. تصور اینکه ما لیاقت.

نوشته ها بهانه است فقط مینویسم که یادآوری کنم بیادتان هستم،باورش با شما … این بدان معنی است که شما تصمیم بر رفع موانع دارید . . . :: … بلکه بدانید که او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید … یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه از قبل مشخص شده است،تو در این بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین،خوب بباف!

زمانی احساس لیاقت و ارزشمندی را عمیقا حس می کنیم که ابتدا برای خودمان ارزش قائل شویم. … می کنید که بدانید انسان ارزشمندی هستید و لایق رسیدن به بهترین ها و زمانی که همین حس را … اگر می خواهید که دنیا خوب با شما تا کند، باید با خود خوب تا کنید. … خانه تان را پاکیزه نگه دارید تا در زندگی احساس خوشبختی کنید.

خوبی را در آدم ها پیدا کنید و بدی آن ها را نادیده بگیرید. ” هیچکس کامل نیست ….. را ندهی هرکسی پاک کند …میدانی؟ آخر هرکسی لیاقت تو و اشکهایت را ندارد …. If you have great friends, take the time to let them know that they are great وقتی دوستان …

روانشناسی · بیماری ها · سلامت زنان · سلامت و تربیت کودک · تناسب اندام · رژیم و … در این نوشته شما با جملات منفی‌ آشنا می‌شوید که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند … خوبیِ آگاهیِ اجتماعی این است که می‌توان تنها با اصلاحاتی اندک در گفتار، به طور … تکرار این جمله بیان‌گر آن است که شما شخصیت متزلزلی دارید یا خود را بهتر از …

در آن روی سکه، افرادی هم هستند که شما دوست‌شان دارید و منتظرید شنبه صبح … دیگران باید بتوانند از طریق حرف زدن با شما احساس خوبی درباره‌ی خودشان پیدا کنند.

آیا دوست دارید به سرعت در روابطِ خود با دیگران، بهبود های عظیم ایجاد کنید؟ … بخوانید چون ما سعی کردیم بهترین سخنانِ بزرگان را برای شما دوستِ خوب گردآوری کنیم تا شما با به کارگیری آنها بتوانید سریعاً در ارتباطاتِ تان موفق شوید … اگر دوستی ها نبود، دشمنی ها، دنیا را جهنم می کرد. …. محترم بودن ، نتیجه یک عمر لیاقت اندوختن است.

چون که بر خلاف کودکان، شما حق انتخاب دارید که کدام پیام ها رو انتخاب کنید و ….. جملات تاکیدی خوب (( که من فرد ارزشمند و دوست داشتنی هستم من لیاقت بهترین ها را در …

برای همین تصمیم گرفتم جملات زیبا و کوتاه یا بلندی را که در کتاب ها می … خوب شکست چه ضروری باشد چه نباشد پیش می اید ابتدا که برای … های خویش برسند می نگریم و احساس می کنیم که ما هم لیاقت این را نداریم که ….. اگر دوست دارید جمله ای که به شما بسیار انرژی می دهد و انگیزه بخشتان است را در نظرت بنویسید.

آیا شما کار و حرفه‌ای دارید که لازمه آن سر و کله زدن با طیف وسیعی از ارباب رجوع و مردم است؟ … به نظرم خیلی از این رفتارها و واکنش ها در مقابل یک فرد غیر منطقی، غیر منطقی است و ما ر ا هم کم ….. سلام ، مطالب شما خیلی خوب بود متاسفانه من یک همسر بی منطق و یک مادر شوهر و خواهر شوهر بی منطق …… بی لیاقت هستن واقعا…

در مقابل بالا، پایین در مقابل خوبی، بدی در مقابل پیروزی، شکست ها … که لیاقت و توانایی اش دارید و خداوند به شما آن لیاقت و توانایی را داده است.

پول می‌تواند رفتار شما را تغییر دهد که البته همیشه به سمت بهتر شدن نیست … اگر احساس کنید که لیاقت پول بیشتری دارید، درنتیجه آن کمتر از خودتان کار خواهید … دست آوردن پول ایجاد می‌شود می‌تواند ماده‌ای شیمیایی در مغز ایجاد کند که حس خوبی دارد.

اما زمانی که یکی از این “پنج” نفر واقعاً به درد زندگی شما نخورد چه؟ … چیزهایی که خوب است را در خودتان تقویت کنید. … می‌کند که کسی با شما بد رفتار می‌کند، شما قدرت تغییر اوضاع را دارید.” … برچسب ها: استرس دوستی روانشناسی.

که سعی کنید همه را راضی نگه دارید! ✦✦✦✦✦✦✦✦. چشمانی داشته باش که بهترین ها را می بیند،. قلبی که … حتی آنهایی که لیاقتش را ندارند. نه به عنوان یه … مثبت اندیشی به این معنی نیست که همیشه چیزهای خوب رخ میدهد … هرچه فکر شما بزرگتر باشد،.

خوبی بعضی از روزا اینه که دیگه برنمیگردن ، مثل روزای با تو بودن ! . . بعضیا از تک … عزیزم شما عـــَـر نزنــے هـم خـَر بـودنت واسه ما ثابت شــُــבس … . . . عَزیِزَم اِنقد …. بزرگترین پشیمانی ام ساعت ها جمله ساختن برای کسانی بود که لیاقت یک کلمه را هم نداشتند ! . . . واسه همه وقت ….. پرسیدم : تلخ ترین قهوه ای که دارید چیست ؟ آهی کشید و …

اگر خیلی عجله دارید و می خواهید جملات و عکس نوشته های انگیزشی را … مثلاً وقتی میگویید من موفق خواهم شد، (یا من می تونم به هدفم برسم) حس خیلی خوبی به شما دست خواهد داد. … می کنیم را برای شما قرار داده ایم تا شما هم از آن ها استفاده کنید و سرشار از انگیزه و …. اگر روزی تو را ترک کردند بدان با تو بودن لیاقت می خواهد.

خوب که فکر می کنم می بینم گاهی یک … بعضی ها هستن وقتی به ما میرسن با کلی اعتماد به نفس میگن: “من با بقیه … هیـــــچ تنهـــــایــــی رو اونقـــــدر تنهـــــا نکــن کــه بــه هــــر بـــی لیــاقتــــی بگــــه : عشقــــــم … * … پس اینقدر برایم ،شما,شما نکن… *.

آنها سعی می‌کنند، همه دستاوردهای خوب شما، همه ویژگی‌های شخصیتی تحسین‌برانگیز شما، همه مهارت‌های دست‌نیافتنی شما را حقیر نشان بدهند. آنها از کار خود …

شما هم پستی و بلندی های شخصیتی خود را دارید و البته هرکسی این را متوجه نمی … بارز شخصیت شما است و شک نکنید که این لزوما خوب یا بد نیست.

افراد خودخواه همه جا هستند. آن‌ها همیشه رفتار خوبی ندارند، و متأسفانه، این رفتار می‌تواند به آن‌ها اجازه دهد که چیزی که شما می‌خواهید و لیاقتش را دارید را …

آدم های منفی باف مانند مسکن هایی هستند که روز خوب شما را به جهنم تبدیل می کنند. … واقعیت را می گویند، اما در حقیقت آن ها فقط افسردگی و منفی گرایی را منتقل می کنند. … که ارزش رسیدن به آرزوهایتان و تغییر کردن به آدمی که دوست دارید باشید را دارید.

زمانی که نسبت به محیطی حس خوبی نداریم; زمانی که نسبت به شخص غریبه ای حس … در مورد این حس ها، روانشاسان زیادی تحقیق کردند و به نتایج جالب توجهی رسیدند. … میتوانند تشخیص دهند آیا درآمدی که دارید، لیاقت شما هست یا نه؟

شما با این قانون قدرتمند می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای خود برسید و هیچ … خواسته و اهدافی که دارید باید به اندازه لیاقت و شایستگی شما باشد و شما باید …. اگر احساس تان خوب بود یعنی دارید خواسته خود را جذب میکنید اما اگر …

جذاب‌ترین گفته‌ها (بر اساس امتیازهای مثبت و منفی شما) … کنم شما را، خدایا خیلی ها نیاز به اجابت دارند، این روزها که هوای دل خیلی ها گرفته و غمگین …. می توان به همه ثابت کرد که در بدترین شرایط می شود خوب بود . …… even if you dont have a religion be a free man …… اگر در خودتان لیاقت الماس شدن می بینید از فشار های سخت نترسید.

برای زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شما اتفاقات بسیار خوبی می افتد، که باعث بهبود … متولدین اردیبهشت: شما به طور طبیعی و ذاتی به علم علاقه بسیار زیادی دارید، اگر … و با پروراندن افکار مثبت در ذهنتان ناراحتی ها را از شما دور کنند و مانع رشد آنها شوند. … شما لیاقت بهترین زندگی و شاد بودن را دارید، فقط کافی است تا خط فکری خود را …

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر